Jeżeli szukałeś taniej opcji do Mediolanu to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość, która na pewno Cię zaskoczy cenowo. Teraz już nie będziesz musiał przepłacać i zapłacisz tylko np: 30 % ceny normalnego biletu, a nawet czasami o wiele mniej jak to jest już w naszych ofertach. Jeżeli jesteś zainteresowany tanim lotem to zapraszam do zapoznania się z naszym tanim artykułem.

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli Cię ta cena zadowala to spróbuj błyskawicznie zarezerwować dla siebie tani lot. Bardzo dużo ludzi chce korzystać z takich tanich lotów, dlatego musisz sprawdzać tanie oferty. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:mediolan

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 14:45 do 16:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 19 maja, planowany powrót 24 maja.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 17:00 do 18:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 24 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ