Jeżeli planowałeś wyjazd do Mediolanu to jest to bardzo dobra oferta dla Ciebie bądź dla twoich bliskich. Jest to lot na drugą połowie kwietnia i dzięki temu będziesz mógł bez problemów polecieć do Mediolanu Bergamo, dodatkowo jest to bardzo piękne miejsce i chociaż raz w życiu można tam pojechać i zwiedzić bardzo bogatą kulturę. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą już teraz.

Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Także za lot w jedną stronę nie zapłacisz więcej niż 39 PLN. Jest to niesamowita oferta i warto jest korzystać z takich tanich lotów, jeżeli ma się na to czas i chęci. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:mediola

Tani lot Katowice – Mediolan to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 14:45 do 16:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 23 kwietnia, planowany powrót 28 kwietnia.

Tani powrót Mediolan -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:00 do 18:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 28 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ