Maroko, Chefchaouen

Bardzo tania i dobra opcja taniego lotu do Mediolanu Bergamo. Moim zdaniem jest to idealna opcja cenowa, aby tanio wyjechać i zrelaksować się. 113 PLN za lot to bardzo mało i niektórzy z was jak pierwszy raz mają doczynienia to na pewno widzą w tym jakiś mały przekręt. Mamy dla Was dobrą wiadomość, będziecie traktowani tak samo jak inne osoby i nikt nie będzie nawet wiedział, że jesteście z innej ,,klasy”. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Katowice – Mediolan Bergamo to koszt tylko i wyłącznie 113 PLN za lot w obie strony. Jeżeli masz czas w tym terminie i jesteś zainteresowany lotem to nie zwlekaj już dłużej, bo wiele innych osób już poluje na ten lot. Poniżej przesyłam przykładowy tani lot:ktwbgy
Tani lot Katowice – Mediolan Bergamo to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 14:45 do 16:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 12 lipca, planowany powrót 19 lipca.

Tani powrót Mediolan Bergamo -> Katowice to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 17:00 do 18:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 342,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 19 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ