Lion

Chcesz skorzystać z takiego taniego logu do Maastricht Aachen? Jeżeli masz plany na wyjazd to skorzystaj z takich tanich lotów, aby bez problemu szybko oraz skutecznie odpocząć oraz nabrać siły do życia. Zastanów się ile korzyści może dać Ci taka podróż do innego miejsca, które będzie dla Ciebie niesamowitym przeżyciem. Zrób wszystko, abyś mógł szybko oraz skutecznie podróżować. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Katowice – Maastricht Aachen to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to korzystna oferta dla każdego z nas i jeżeli tylko masz wolne w tym terminie to zarezerwuj dla siebie ten lot, wiele osób również będzie chciało go zamówić. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
KTW-MAA

Tani lot Katowice – Maastricht Aachen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 12:50 do 14:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 298 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 13 lipca, planowany powrót 17 lipca.

Tani powrót Maastricht Aachen -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:15 do 16:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 298.00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 17 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ