Planujesz wylot do Londynu w drugiej połowie stycznia? Nie masz jeszcze określonego terminu? Jeżeli tak to bardzo dobrze się składa, ponieważ w ten sposób będziesz mógł tanio oraz bezpiecznie, ponieważ WizzAir to sprawdzony usługodawca polecieć do Londynu Luton. Już w cenie 78 złotych będziesz mógł zwiedzić Londyn bez zbędnego oszczędzania na innych rzeczach! Tani transport umożliwi Ci wydanie zaoszczędzonych pieniążków na inne cele. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Londyn Luton to okazja! Nie przejmuj się, że jest to jednodniowa wycieczka, ale zwróć uwagę na to, że będziesz mógł przebyć w innej kulturze i jakoś oddziaływać inaczej na siebie. Poczuj nowe doświadczenia i zwróć uwagę na swój lot. Poniżej przedstawiam propozycje taniego lotu do Londynu.

lond3

Tani lot Katowice – Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 281.20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 14 grudnia.

Tani powrót Londyn Luton-> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:20 do 23:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 281.20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ