Dzisiaj mamy dla Państwa podobną propozycję, tylko tym razem będziemy zaczynać podróż z Katowic. Wiele naszych użytkowników na pewno będzie zadowolonych z wylotu z Katowic. Tak na prawdę jest to miasto bardzo dobrze rozwinięte i poprzez to będziesz mógł bez problemu tutaj dojechać. Londyn jest o wiele większą atrakcją i czasami warto jest się troszkę pomęczyć. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to bierz się do roboty. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Katowice – Londyn to nie duży wydatek, ponieważ już w cenie 78 złotych w obie strony. Zastanów się nad konkretnym dla siebie terminem i dzięki temu będziesz mógł wybrać dla siebie udaną podróż. Skorzystaj z taniego lotu Katowice – Londyn Luton, ponieważ jest warty swojej ceny, a dodatkowo będzie mógł siebie edukować. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

katolond

Tani lot Katowice – Londyn to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 281,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 7 marca, planowany powrót 7 marca.

Tani powrót Londyn  -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:20 do 23:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 281,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 7 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ