maslo1

Jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi jest teraz dostępne dla Ciebie. Larnaka to miasto na południowo-wschodnim wybrzeżu Cypru. Teraz masz możliwość już za 78 złotych podróży w dwie strony u bardzo dobrego przewoźnika, który specjalizuje się w tanich biletach lotniczych w dobrej cenie oraz jakości. Warto również zauważyć, że ta oferta wiecznie nie będzie dostępna, więc należy się śpieszyć, bo za kilka dni może jej wcale już nie być. 

maslo2
Tani lot Katowice – Larnaka to koszt 79,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem to koszt 39 złotych. Lot trwa od 16:45 do 20:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 79/39 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 24 grudnia, planowany powrót 31 stycznia.

Tani powrót Larnaka -> Katowice to koszt 119,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem to koszt 74 złotych. Lot trwa od 21:30 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 119/74 złotych oraz opcja PLUS za 322.50 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 31 stycznia.

Jak widzimy jest to bardzo dobra promocja, gdyż przez 7 dni czyli tydzień można odpoczywać oraz żyć ogólnie w innym klimacie, to na pewno wpłynie na Ciebie pozytywnie i będziesz miał więcej sił do życia. Całkowity koszt w opcji bez karty to: 198 złotych, z kartą jest to już cena 113 złotych. Różnica jest spora, jednak i tak jest to cena promocyjna.

Link do oferty:

https://wizzair.com/pl-PL/FlightSearch

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ