Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie
Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie

Mamy dla ciebie bardzo dobrą opcje taniego wylotu na jedną w wysp Kanaryjskich. W ten sposób będziesz mógł zaoszczędzić bardzo dużo i dzięki temu bez żadnych nadmiernych kosztów finansowych będziesz mógł wydać pieniążki na inne cele, które przybliżą cię np: do kultury tego miejsca itp. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem. 

Tani lot Katowice – Larnaca to koszt tylko i wyłącznie 228 PLN w obie strony. Jeżeli samemu organizuje się wycieczkę na wyspy kanaryjskie to można zaoszczędzić nawet do 60% kosztów. Wszystko zależy gdzie i ile płacisz za swoje wycieczki. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:larnaka

Tani lot Katowice – Larnaca to koszt 114 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 16:20 do 20:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 410,10 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 1 kwietnia, planowany powrót 4 kwietnia.

Tani powrót Larnaca -> Katowice to koszt 114 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 21:10 do 23:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 410,10 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 4 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ