Niesamowita okazja dzięki, której będziesz mógł już za 188 złotych bez problemów dostać bilet na Larnace. Jest jedną z pięknych wysp, od pewnego czasu jest to bardzo częste miejsce uczęszczane przez wielu turystów. Musisz pamiętać, że dzięki takim wyprawą będziesz mógł w prosty oraz ciekawy sposób spędzić czas a co najważniejsze odpocząć oraz nabrać siły do dalszego życia. Jeżeli jesteś chętny wyjechać na Larnace w kwietniu to jest okazja dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym lotem.

Tani lot Katowice – Larnaca to koszt tylko i wyłącznie 188 PLN za lot w obie strony. Warto jest pamiętać o tym, że ten lot jest realizowany przez sprawdzonego przewoźnika wizzair.com. Nie ma także żadnych obaw, że będziesz jakoś inaczej traktowany bądź jakoś inaczej tolerowany przez innych. Zastanów się nad swoim życiem i działaj. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
ktwlca04

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 16:20 do 20:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/159 złotych oraz opcja PLUS za 412,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 4 kwietnia, planowany powrót 8 kwietnia.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 114 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159złotych. Lot trwa od 21:10 do 23:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 452,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 kwietnia.

Spróbuj znaleźć dla siebie tanie miejsce Hotelowe:


Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ