source wiki
Airbus A321 Wizzair

Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo dużą okazje poprzez którą w prosty i ciekawy sposób będziesz mógł znaleźć się w Cyprze, konkretniej na jego obrzeżach. Jeżeli byłeś kiedyś już tam to na pewno wiesz jak w ten sposób będziesz mógł czuć się dobrze i śmiało z tymi otwartymi ludźmi. Osobiście bardzo mi się tam spodobało i latam tam raz na 3-5 lat. W naszym dzisiejszym artykule przedstawimy konkretną wycieczkę dla Ciebie.

Tani lot Katowice – Larnaca to koszt 113 złotych w obie strony z WDC. Jeżeli będziesz zainteresowany tym lotem to musisz bardzo szybko się zdecydować, ponieważ może za kilka godzin, dni zniknąć z dostępności. Poniżej przedstawimy przykładową propozycje lotu:
larnaca

Tani lot Katowice – Larnaca to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 16:45 do 20:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 295.90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 31 stycznia, planowany powrót 7 luty.

Tani powrót Larnaca -> Katowice to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 21:30 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 339.90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 7 luty.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ