Tanie bilety lotnicze Eilat
Eilat

Mamy dla Państwa bardzo ciekawą ofertę dotyczącą taniego wylotu z Katowic. Jeżeli nie odpowiada Ci wylot z Katowic to tak na prawdę możemy uspokoić Cię, bo za niedługo pojawi się więcej takich korzystnych lotów. Dla osób, które nie boją się dojazdów aktualnie można w bardzo dobrej cenie wykupić bilety np: z Polskiego Busa z Warszawy do Katowic. Zastanów się co chcesz zrobić i działaj rozważnie. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem. 

Tani lot Katowice – Chania Kreta to koszt tylko i wyłącznie 158 PLN w obie strony. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to będziesz musiał go błyskawicznie zarezerwować, ponieważ jest na niego bardzo dużo chętnych, a jeżeli nie będziesz taki szybki jak oni to na pewno przeleci Ci koło nosa, zastanów się nad tym i podejmij właściwą ryzykowną decyzję, a jeżeli znasz swój wolny termin to działaj natychmiast. Poniżej przestawiam przykładowy tani lot:
krea

Tani lot Katowice – Chania (Kreta) to koszt 79,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 11:40 › 15:20. Opcja plus jest dostępna w cenie 449 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 9 kwietnia, planowany powrót 16 kwietnia.
Tani powrót Chania (Kreta) -> Katowice to koszt 79,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:30 › 11:15. Opcja plus jest dostępna w cenie 449 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 16 kwietnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ