Bardzo proste i przyjemne połączenie do Kijowa. Jeżeli ktoś woli zastąpić jazdę autokarem do Kijowa samolotem to jest to dla niego bardzo dobra opcja. Wydaje mi się, że dzięki temu  w prosty oraz szybki sposób będziesz mógł właśnie ułatwić sobie transport. Dzięki temu minimalizujesz stracony czas i będziesz mógł go wykorzystać o wiele lepiej niż dotychczas. Warto jest korzystać ze sprawdzonych lotów, ponieważ daje ci to możliwość odkrycia nowych możliwości.

Tani lot Katowice -Kijów to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych, także w wielu przypadkach wyjdzie ci o wiele taniej niż za autokar bez promocyjnych biletów. Warto jest skorzystać z takiej opcji, ponieważ jest to dobra opcja dla wszystkich. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:kijow

Tani lot Katowice – Kijów to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 284,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 10 marca, planowany powrót 17 marca.

Tani powrót Kijów -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 13:40 do 14:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 264,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 17 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ