Masz możliwość skorzystać z niesamowitego wypadku jaki staramy Ci się zagwarantować. Już od 78 złotych będziesz mógł znaleźć się w Irlandii Północnej i odkryć ten klimat. Jest on zupełnie inny niż w naszym kraju i warto jest pamiętać o tym. Wszystko będziesz mógł w prosty i szybki sposób zwiedzić. Zależy to od Ciebie jaki będziesz miał plan i chęci do zwiedzania. Osobiście powiem, że możliwości jest bardzo dużo.

Tani lot Katowice – Irlandia Północna (Belfast) to ciekawe rozwiązanie dla wielu osób i wydaje mi się, że za 78 złotych możesz poświęcić i zaryzykować swój termin. Być może nie dostaniesz wtedy wolnego, jednakże będziesz mógł ten bilet sprzedać, gdyż to jest okazja i na pewno jak przedstawisz zalety to ktoś się skusi.

kat

Tani lot Katowice – Belfast International Airport to koszt 79,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem to jest kwota tylko i wyłącznie 39 złotych. Lot trwa od 19:20 do 21:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 grudnia, planowany powrót 8 grudnia.

POWRÓT

Tani powrót Belfast International Airport-> Katowice to koszt 79,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem to jest kwota tylko i wyłącznie 39 złotych. Lot trwa od 21:50 do 01:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 grudnia.

Link do oferty:

http://wizzair.com/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ