Niesamowita oferta, na pewno rozejdzie się jak ciepłe bułeczki. Dawno nie było takiej promocji i dlatego musisz się śpieszyć, tak jak z resztą naszych ofert. Są one krótkoterminowe, ponieważ są to korzystne oferty cenowe i bardzo wiele osób rezerwuje sobie czas właśnie na te dni. Podróżowanie bardzo wzbogaca wnętrze i pomaga poznać lepiej relacje między duszą a ciałem. Za mniej niż 100 złotych polecisz do Holandii W DWIE STRONY.

Okazja okazji po prostu! Tani lot do Holandii w dwie strony za 78 złotych. Poniżej przedstawię plan na udany weekend.

1

Tani lot Katowice – Eindhoven to koszt 79,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem cena to 39 złotych. Lot trwa od 07:10 do 9:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 79 złotych oraz opcja PLUS za 284.00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 12 grudnia, planowany powrót 15 grudnia.

POWRÓT

Tani powrót Eindhoven -> Katowice to koszt 79,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem 39 złotych. Lot trwa od 15:15 do 17:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 79 złotych oraz opcja PLUS za 284.00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 15 grudnia.

Jak widzimy cennik jest okazjonalny i warto jest z niego skorzystać. Posiadacze członkostwa WIZZ Discount Club, mają jeszcze większe zalety.

Link do oferty:

https://wizzair.com/pl-PL/Select

 

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ