ARCHIV - Maschinen der irischen Airline Ryanair stehen auf dem Vorfeld des Flughafens Frankfurt-Hahn (Archivfoto vom 22.04.2008). Am Flughafen Hahn soll nach Angaben des Südwestrundfunks (SWR) eine Terminalbenutzungsgebühr eingeführt werden. Sie soll direkt bei den Passagieren erhoben werden. Auf jeden Fluggast solle eine Zahlung von etwa drei Euro zukommen. Foto: Thomas Frey dpa/lrs (zu dpa lrs 7315 vom 16.12.2008) +++(c) dpa - Bildfunk+++

Dzisiaj mam o wiele lepszą oferta dla Państwa, którzy chcą wyjechać do Frankfurta. Moim zdaniem warto jest czasami zainwestować pieniążki w coś co o wiele bardziej nas rozwinie niż po prostu wydać to na droższy lot. To jest moim zdaniem bez sensu i nie warto jest marnować tak swoich pieniążków. W tym artykule będziemy przedstawiać właśnie tą ofertę dla Ciebie. Katowice – Frankfurt Hahn za 39 złotych.

Tani lot Katowice – Frankfurt Hahn jest dostępny za 39 złotych. Za lot w obie strony będziesz mógł teraz zapłacić nie więcej niż 78 złotych. To nie jest dużo i wydaje mi się, że każdy będzie zadowolony z tej ceny, jeżeli będzie chciał polecieć do Frankfurtu.

max1

 

Tani lot Katowice – Frankfurt Hahnto koszt 39,00 złotych z członkoswem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 15:10 do 16:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 260.90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 grudnia, planowany powrót 4 grudnia.

Tani powrót Frankfurt Hahn -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkoswem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club. Lot trwa od 17:20 do 19:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 260.90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ