Bardzo tania propozycja dla Ciebie, już w kwocie 78 PLN będziesz mógł bez problem móc polecieć do Dortmund. Jeżeli lubisz tanie podróże to skorzystaj z tej opcji, abyś mógł bez zbędnych kosztów  podróżować. Zapraszam do zapoznania się z naszym tanim lotem już teraz, ponieważ za niedługo już ten lot będzie niedostępny.

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to znakomita propozycja, także wiele osób będzie mogło wcześniej chcieć wykupić ten lot. Jeżeli jesteś zainteresowany to skorzystaj z tego już teraz. Poniżej przesyłam przykładowy tani lot:
dortmunt

dorkat

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:10 do 07:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 284,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 6 lipca, planowany powrót 6 lipca.

Tani powrót Dortmund -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:45 do 19:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 6 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ