Dortmund
Dortmund

Ostatnia nasza oferta dla Państwa na dzień dzisiejszy. Za pomocą takich biletów będziesz mógł wyjechać do Dortmund nie nadwyrężając swojego budżetu domowego. Jeżeli lubisz podróżować, a niestety nie masz tak dużej ilości pieniążków to zainteresuj się tanimi lotami i zmień swoje życie. Zapraszam do zapoznania się z naszymi tanimi lotami.

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo korzystna cena i jeżeli ten lot będzie jeszcze dostępny to zarezerwuj go bardzo szybko, ponieważ dzięki temu będziesz mógł bez dwóch zdań bardzo dużo zaoszczędzić oraz utworzyć sobie plany na dalszą część dnia. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:dormund

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:10 do 07:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 26 czerwca, planowany powrót 29 czerwca.

Tani powrót Dortmund -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:45 do 19:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 29 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ