Mamy dla Państwa dzisiaj bardzo dobrą propozycje. Lot Katowice – Doncaster nie musi być wcale taki drogi i zawsze dzięki tanim lotom możemy zaoszczędzić na ich realizacji. Jeżeli z jednego lotu będziesz mógł zaoszczędzić 40 złotych to pomyśl sobie ile będziesz mógł zaoszczędzić rocznie, jeżeli rzeczywiście często podróżujesz i to jest twoją pasją? W naszym artykule przedstawimy zaraz plan na dalszą podróż.

Tani lot Katowice – Doncaster – Katowice jest już dostępny za 238 złotych i to nie jest tak na prawdę ani niska, ani za wysoka cena. W tym okresie jest ona najmniejsza także, jeżeli chcesz tam polecieć to warto byłoby się z naszą oferta zaznajomić.

wielka

Tani lot Katowice – Doncaster to koszt 119,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 19:20 → 20:50. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 14 stycznia, planowany powrót 17 stycznia.
Tani powrót Doncaster -> Katowice to koszt 119,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 21:20 → 00:35. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 17 stycznia.
Ogólnie bardzo dobra propozycje ze względu na to, że dość mamy długi czas na podróż. Także można szybko i bez problemu zwiedzić i ogólnie zaznajomić się z kulturą.

Link do oferty:

http://samolotemtaniej.pl/tani-lot/KTW/DSA/W6/160114-160117/2

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ