Tani lot z Katowic do Belfast International Airport to teraz bardzo tania opcja dla Ciebie, gdyż już od 78 złotych będziesz mógł bez problemu zająć się organizowaniem swojego lotu czy to w celach odpoczynku czy służbowych. Nie musisz obawiać się tanich lotów, ponieważ jest to w tych czasach normalne i poprzez to w prosty i ciekawy sposób tylko i wyłącznie musisz dobrze wybrać swój lot. Ucz się od nas i w ten prosty sposób będziesz mógł efektownie sam szukać dla siebie tanich lotów.

Tani lot Katowice – Belfast International Airport to koszt 78 złotych w obie strony. Korzystna oferta prawda? Nie warto jest przepłacać, bez problemu można zapłacić 2x więcej bądź nawet 3x więcej. Wszystko tak na prawdę będzie zależeć od Ciebie. Poniżej przedstawiamy tani lot:
KtwBfs

Tani lot Katowice – Belfast International Airport to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:20 do 21:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 28 listopada, planowany powrót 1 grudnia.

Tani powrót Belfast International Airport -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:50 do 01:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 1 grudnia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ