Rock Of Aphrodite, Petra tou Romiou, Paphos, Cyprus
Rock Of Aphrodite, Petra tou Romiou, Paphos, Cyprus

Każdy może podróżować tanio, wystarczy tylko tego chcieć i przeglądać różne oferty, które często znikają w krótkim okresie czasu – to norma. W tym artykule prezentujemy znakomitą ofertę dla osób, które myślą o odpoczynku na Cyprze. Katowice – Larnaka – Katowice już w cenie 238 złotych. Marzysz o świetnej podróży w okolicach listopada i grudnia? To oferta dla Ciebie!

Tani bilet lotniczy Katowice – Larnaca to koszt 79 zł, możesz również kupić bilet za 39 złotych, jeżeli jesteś członkiem WIZZ Discount Club. To jest jedna z lepszych możliwość oszczędzania.

katowice-lar

Cena taniego biletu Larnaca – Katowice to koszt 159 zł i jest to cena normalna. W tej cenie będziecie mogli wróci nawet w innym miesiącu bez problemu. Także nic tylko korzystać z oferty i podróżować.

lar-kat

W tym artykule zamieściliśmy ceny regularne oraz ceny dla członków Wizz Discount Club. Wszystko można zamówić bezpośrednio na stronie przewoźnika Wizz Air. Warto pamiętać, że dostępne maksymalne wymiary bagażu to 42 x 32 x 25 cm. 

Cypr to bardzo bogate miejsce i warto przed wyjazdem zapoznać się jaka jest tam kultura oraz co możemy zwiedzić. Szkoda marnować czasu na późniejsze szukania. Dodatkowo warto zaopatrzyć się w aktualną nawigacje oraz zasięgnąć porady u osób doświadczonych, które podróżowały już do Cypru.

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ