Od kilku miesięcy bardzo często pojawiają się bardzo tanie i korzystne opcje wylotów za granicę. To są bardzo krótkie lotu, także będziesz mógł liczyć tutaj na bardzo duże upusty, także cena może być dla Ciebie bardzo korzystna i nie musisz obawiać się o nadmierne obciążenie psychiczne oraz fizyczne. Zastanów się jakie korzyści będzie mogła przynieść Ci taka podróż. Jeżeli jesteś zainteresowany to działaj i nie stój w miejscu. Zapraszam do zapoznania się z tanim lotem już dzisiaj.

Tani lot Katowice – Bologna to koszt tylko i wyłącznie 93 PLN, także to jest bardzo mała kwota jak za lot w obie strony, także nie będziesz musiał się obawiać tej podróży. Wszystko to co robisz będzie miało w przyszłości wpływ na ciebie, a takie podróże otwierają i pozwalają Ci żyć szczęśliwie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
bologna

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 16:55 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 287,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 26 lutego, planowany powrót 29 lutego.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 19:10 do 20:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 327,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 29 lutego.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ