Tanie bilety lotnicze do Lyonu
Lyon

Mamy dla Was okazyjną ofertę dzięki, której będziecie mogli w bardzo szybki sposób uzyskać tani lot do Bologny. Jeżeli lubicie oszczędzać na takich rzeczach to warto jest właśnie zainteresować się takimi lotami, ponieważ w ten sposób bez żadnych większych problemów będziesz mógł szybko oraz skutecznie zdobyć bilet o wiele tańszy niż jest normalnie do zdobycie. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Katowice – Bologna to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo mała kwota i warto jest zaryzykować i zdobyć dla siebie ten bilet. Nawet jeżeli później nie będzie ci to pasować to nie będzie to taka duża strata. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

bologna

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:05 do 14:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 298.00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 13 czerwca, planowany powrót 17 czerwca.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:15 do 17:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 298.00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 17 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ