Masz niesamowitą okazje w prosty i szybki sposób zarezerwować dla siebie lot do Bologny. Warto jest korzystać z takich lotów, które pojawiają się szybko i jeszcze szybko znikają. Moim zdaniem ryzyko jest istotne i jeżeli nie ma go, to nie można znaleźć dla siebie fajnego taniego lotu. Zastanów się czy chcesz ryzykować i cieszyć się swoim życiem? Zapraszam do zapoznania się z tanim lotem już teraz.

Tani lot Katowice – Bologna to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli pośpieszysz się i zarezerwujesz bilet już dzisiaj to będziesz mógł spokojnie spać, że uda ci się zdobyć swój bilet. Jeżeli będziesz zwlekać to niestety może nie udać ci się znaleźć swojego biletu. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:bologna1

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 16:55 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 267,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 07 marca, planowany powrót 11 marca.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:10 do 20:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 267,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 11 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ