Od dziś masz okazje zarezerwować dla siebie udaną podróż, wydaje mi się, że wtedy będziesz mógł szybko oraz skutecznie wybrać się na udaną podróż. Zrób to co jest możliwe, abyś zamówić dla siebie bilet, ponieważ moje być bardzo duża konkurencja na tak tani lot. Czasami warto jest zaryzykować i zamówić taki lot dla siebie, ponieważ w ten sposób minimalizujesz ryzyko, że później nie będzie tego lotu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą już dzisiaj.

Tani lot Katowice – Bologna to kwota 78 złotych w obie strony. Musisz wiedzieć, że dzięki temu możesz maksymalnie zaoszczędzić, a dodatkowo w ten sposób lot Katowice – Bologna – Katowice nie będzie dla Ciebie wyczerpujący finansowo, jeżeli tylko będziesz miał czas pojechać w tym danym dniu. Poniżej prezentujemy przykładowe loty:

bologna

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 260.90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 12 lutego, planowany powrót 15 lutego.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 260.90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 15 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ