Jeżeli ktoś planuje sylwestra już teraz to ma znakomitą okazje zarezerwować dla siebie piękny bilet do Włoch, gdzie przeżyje w ciekawy sposób początek nowe roku, bądź koniec starego roku. Zainteresował Cię ten lot to skorzystaj z niego i wyobraź sobie siebie we Włoszech podczas sylwestra. Brzmi to ciekawie prawda? Zapraszam do zapoznania się z całością naszego dzisiejszego artykułu. 

Tani lot Katowice – Bologna to koszt tylko i wyłącznie 188 PLN za lot w obie strony. Ta oferta nie będzie długo dostępna także jeżeli jesteś zainteresowany tym pomysłem to skorzystaj z tego już teraz, nie tracąc okazji na tani bilet. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
bologna

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 114,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 14:40 do 16:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 373,00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 30 grudnia, planowany powrót 2 stycznia.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 16:50 do 18:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 333,00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 2 stycznia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ