Tanie bilety lotnicze Eilat
Eilat

Mam dla Ciebie bardzo dobrą i tanią propozycje wyjazdu do Bologny. Jest to piękne miejsce i na pewno będziesz mógł tam znaleźć miejsce dla siebie oraz zaplanować sobie tak dzień, aby nie stracić motywacji do podróżowania i wyciągnąć z niej jak najwięcej się da. Jeżeli podoba Ci się ten lot to zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą propozycją dla Ciebie. 

Tani lot Katowice – Bologna to koszt tylko i wyłącznie 168 PLN za lot w obie strony. Dzięki naszej ofercie będziesz mógł bez problemu zarezerwować dla siebie lot, jeżeli zrobisz to szybko. Poniżej przedstawiam przykładową ofertę dla Państwa:
btt

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 114,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 13:05 do 14:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 373,00zł. W przykładowym załączniku wylot jest 1 lipca, planowany powrót 4 lipca.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 54 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 15:15 do 17:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 313,00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 4 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ