Niesamowita promocja dla większości z Nas aby zrobić sobie urlop we Włoszech. Lot jest z Katowic i każdy tak na prawdę może skorzystać z tej opcji. Będzie ona dostępna jeszcze przez kilka tygodni, jednakże warto jest się śpieszyc, ponieważ ludzie w każdej chwili mogą zarezerwować tani lot Katowice – Bologna i niestety nie będzie już to dostępne dla Ciebie.

Tani lot Katowice – Bologna to nietypowa okazja, która często się nie zdarza. Jeżeli chcesz bilet dla siebie i dla drugiej osoby to przeglądnij ofertę i rezerwuj szybko bilecik. Poniżej przedstawiamy przykładową rezerwacje.

wylot1

Tani lot Katowice – Bolonia to koszt 39,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club. Lot trwa od 16:55 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 29 stycznia, planowany powrót 1 lutego.

przylot

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 59,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem to koszt 39 złotych. Lot trwa od 19:10 do 20:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 59 złotych oraz opcja PLUS za 280.90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 1 lutego.

Jak widzimy podróż jest w bardzo atrakcyjnej cenie i na pewno będziesz mógł z niej skorzystać, jeżeli będziesz miał wolny termin. Podana cena zawiera wszelkie opłaty oraz podatki.

Link do oferty:

https://wizzair.com/pl-PL/FlightSearch

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ