W dzisiejszym artykule będę opisywać bardzo tani lot Katowice – Bologna. Otóż wiele osób korzysta z tanich lotów, jednak jest jeszcze grupa osób, która w ogóle z tego nie korzysta. Musisz pamiętać, że owe oferty nie są dostępna do końca, są one tylko i wyłącznie dostępne dla ciebie maksymalnie kilka dni, jeżeli w tym czasie nie zamówisz dla siebie tego biletu to niestety nie będziesz miał tego w tak niskiej cenie. Zapraszam do naszego artykułu w celu zaznajomienia się z tym tanim lotem.

Tani lot Katowice – Bologna to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Warto jest korzystać z promocji, gdyż nie opłaca się przepłacać i o wiele lepiej jest wydać to aby wzbogacić swoją kulturę osobistą. Zastanów się czy ten termin ci odpowiada i zacznij realizować swoje cele. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:bologna

Tani lot Katowice – Bologna to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 13:05 do 14:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 kwietnia, planowany powrót 15 kwietnia.

Tani powrót Bologna -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 15:15 do 17:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 15 kwietnia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ