Miałeś kiedykolwiek ochotę pojechać do Bergen? To właśnie masz bardzo dobrą okazje aby to uczynić. Jest o bardzo piękne i nowoczesne na swój sposób norweskie miasto. Warto jest odwiedzić to miejsce podczas korzystania z tanich lotów lotniczych. Korzystanie szczególnie w młodym wieku pozwoli Ci efektownie spędzać czas i cieszyć się ze swojego życia. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Katowice – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych. Za tą kwotę będziesz mógł bez problemu polecieć do Bergen i wrócić do Katowic. Jest to bardzo dobra oferta dla wielu osób, które chcą tanio podróżować. Poniżej przedstawiamy tani lot do Bergen:
KTW-BGOTani lot Katowice – Bergen to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:45 do 20:10 . Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 323,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 20 lutego, planowany powrót 23 lutego.

Tani powrót Bergen -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 20:40 do 22:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 323,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 23 lutego.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ