Tanie bilety lotnicze do Liverpoolu
Liverpool, Water Street

Idealna informacja dla wielu z Was, którzy chcą wyjechać do Bergen i cieszyć się swoimi krótkimi wakacjami. Zastanów się nad tym co chcesz zrobić i stwórz dla siebie idealne rozwiązanie, aby zapewnić wzorowe wakacje. Jeżeli chcesz wypróbować tanie loty to będzie to dobra okazja, ponieważ lot jest krótki i nie odległy. Zapraszam do zapoznania się z moją dzisiejszą ofertą.

Tani lot Katowice – Bergen to koszt tylko i wyłącznie 108 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo dobra propozycja dla wieku ludzi, dlatego musisz się pośpieszyć, ponieważ nie ma dużo opcji na inny lot. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
bergenTani lot Katowice – Bergen to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 06:00 do 08:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/119 złotych oraz opcja PLUS za 368,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 lipca, planowany powrót 25 lipca.

Tani powrót Bergen -> Katowice to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 08:55 do 11:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/59 złotych oraz opcja PLUS za 368,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 25 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ