Dzisiaj prezentujemy państwu bardzo tanią ofertę Katowice – Belfast International Airport za 78 złotych. Dzięki tej możliwości będą mogli Państwo szybko oraz skutecznie zmienić możliwość swojego funkcjonowania i dzięki temu szybko oraz efektownie rozwijać swoje życie. Musisz zastanowić się jaki masz wolny termin i realizować go powoli, szukając konkretnych ofert. Zapraszam do zapoznania się z moim dzisiejszym artykułem w którym przedstawię tani lot Katowice – Belfast International Airport za 78 złotych. 

Tani lot Katowice – Belfast International Airport to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych za lot w obie strony. Musisz wiedzieć, że tylko szybka decyzja pozwoli Ci na zakup biletu w tak niskiej cenie, nikt nie da Ci gwarancji, że po dniu ta oferta będzie nadal aktualna. Jeżeli widzisz, że oferta jest dostępna i masz wolny termin to się nie zastanawiaj nad tym długo. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:belfast

Tani lot Katowice – Belfast International Airport to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:20 do 21:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 298,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 marca, planowany powrót 27 marca.

Tani powrót Belfast International Airport-> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 08:25 do 12:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 298,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ