Kolejna bardzo ciekawa propozycja wylotu w Kwietnia do Barcelony. Jeżeli podobają Ci się takie klimaty w tak niskiej cenie będziesz mógł pojechać bez problemu, tylko i wyłącznie wtedy kiedy pośpieszysz się i zarezerwujesz swój lot. Jest to bardzo ważne, aby nie zwlekać na ostatni moment, ponieważ w ten sposób będziesz działać tylko na swoją niekorzyść i w ten sposób inni zarezerwują bilet za ciebie. Zapraszam do zapoznania się z tanim lotem już teraz. 

Tani lot Katowice – Barcelona to koszt tylko i wyłącznie 113 PLN za lot w obie strony. Warto jest spróbować zrobić to szybko bo nigdy nie wiadomo ile potrwa taka promocja. Zastanów się nad swoim życiem i decyduj szybko czy to jest właściwy czas na podróżowanie i odpoczywanie w fajnych miejscach. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
barca

Tani lot Katowice – Barcelona to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 17:45 do 20:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 327,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 kwietnia, planowany powrót 13 kwietnia.

Tani powrót Barcelona -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:05 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 292,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ