Dzisiaj mieliśmy już jedną propozycje lotu do Barcelony, jednakże wpadła nam w oko jeszcze korzystniejsza promocja. Teraz masz możliwość skorzystania z tani linii lotniczych za 118 złotych, a nie 133 złote. Zastanów się czy to będzie dla Ciebie odpowiedni termin i skorzystaj z tego, ponieważ za kilka dni może już nie być takiej promocyjnej kwoty, którą zaproponujemy Państwu w dalszej części artykułu.

Tani lot Wrocław – Barcelona to koszt tylko i wyłącznie 118 złotych. Musisz wiedzieć, że bilety wiecznie nie będą na ciebie czekać i jeżeli pasuje Ci ten termin to skorzystaj z tego lotu, gdyż inni ludzie również będą rezerwować bilety w tym czasie i po kilku dniach cena będzie mogła wzrosnąć. Poniżej przedstawiamy przykładowy tani lot:

barca

Tani lot Wrocław – Barcelona Girona to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:30 › 23:00. Opcja Business Plus jest dostępna w cenie 319,00 złotych.  W przykładowym załączniku wylot jest 13 stycznia, planowany powrót 20 stycznia.
Tani powrót Barcelona Girona -> Wrocław to koszt 59,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:35 › 20:05. Opcja Business Plus jest dostępna w cenie 319,00 złotych.W przykładowym załączniku powrót jest 20 stycznia.

Promocja jest bardzo dobra i warto jest z niej tak na prawdę skorzystać i bardzo dużo zaoszczędzić. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to proszę o komentarze.

Link do oferty:

Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ