Świetna propozycja dla osób, które chcą w szybki sposób udać się do Londynu np.: na jednodniowe zakupy bądź po prostu pozwiedzać część miasta. Musisz wiedzieć, że dzięki temu będziesz mógł zwiększyć swoją wiedzę na temat tego miejsca i dodatkowo nabrać sprawności w swoich podróżach. Moim zdaniem warto jest wcześniej tak podróżować, aby nabrać wprawy przed ewentualnymi późniejszymi problemami, które mogą wystąpić podczas dłuższej podróży. Zapraszam do przeczytania naszego dzisiejszego artykułu.

Tani lot Warszawa Chopin – Londyn Luton to okazja, która pozwoli Ci na lot w obie strony już za 78 złotych, jest to bardzo duża okazja i warto jest spróbować chociaż. Poniżej przedstawiam przykładową ofertę:

londy

Tani lot Warszawa – Londyn to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 28 lutego.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:35 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 28 lutego, tak samo jak wylot. Także jest to miła wycieczka jednodniowa.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ