Mamy dla Ciebie bardzo dobrą opcje, która pozwoli Ci w szybki oraz skuteczny sposób dostać się do Niemiec. Będziesz mógł spędzić tam jeden dzień cieszyć się wolnym czasem. Wydaje mi się, że za taka kwotę będziesz mógł tam poszaleć, gdyż tak normalnie to musiałbyś zapłacić kilka razy więcej. Zapraszam do mojego artykułu w którym szczegółowo opiszę tani lot Katowice Dortmund. 

Tani lot Katowice – Dortmund to kwota 78 złotych w obie strony. Kwota jest idealna, jeżeli chcemy dostać się do Niemiec szybko i tanio. Jeżeli chcesz zakupić ten bilet to musisz się śpieszyć, gdyż to są tanie loty i niestety wiele osób będzie na to polować, aby dostać się tylko i wyłącznie do Niemiec. Także w przyszłości w tych samych terminach będzie mogła po prostu cena być troszkę większa88.dortmunt

Tani lot Katowice – Dortmund to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:05 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 316,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 stycznia, planowany powrót w ten sam dzień.

Tani powrót Dortmund -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:15 do 18:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 316,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 9 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ