ARCHIV - Maschinen der irischen Airline Ryanair stehen auf dem Vorfeld des Flughafens Frankfurt-Hahn (Archivfoto vom 22.04.2008). Am Flughafen Hahn soll nach Angaben des Südwestrundfunks (SWR) eine Terminalbenutzungsgebühr eingeführt werden. Sie soll direkt bei den Passagieren erhoben werden. Auf jeden Fluggast solle eine Zahlung von etwa drei Euro zukommen. Foto: Thomas Frey dpa/lrs (zu dpa lrs 7315 vom 16.12.2008) +++(c) dpa - Bildfunk+++

Bardzo dobry i ciekawy termin wylotu do Norwegi. Nawet jeżeli jedziesz w celu zarobkowym to spokojnie możesz wykupić nawet pakiet tych lotów, gdyż 78 złotych to nie jest duża kwota jak za przelot. Wydaje mi się, jednak, że taka opcja będzie dla Ciebie bardzo dobra i dlatego w prosty i szybki sposób będziesz mógł odpocząć bądź popracować i zaoszczędzić troszkę. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, gdyż warto.

Tani lot Gdańsk – Trondheim to okazja dla Ciebie oraz dla twoich bliskich, którzy planują wyjazd za granicę. Wydaje mi się, że lot Gdańsk – Trondheim za 78 złotych nie będzie obciążeniem finansowym dla Ciebie. Zastanów się co chcesz zrobić i działaj. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:gdn12

Tani lot Gdańsk – Trondheim to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:15 do 12:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 lutego, planowany powrót 13 lutego.

Tani powrót Trondheim -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:45 do 14:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 325,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ