Mamy dzisiaj do zaprezentowania Ci bardzo tanią krajówkę. Jak wiesz krajowe loty są również bardzo popularne w naszym kraju, ponieważ czasami taniej wychodzi transport samolotem niż autokarem czy innym środkiem transportu. Wystarczy tylko i wyłącznie w szybki sposób zarezerwować dla siebie lot i będziemy mogli efektownie dotrzeć do celu bez zbędnego zmęczenia czy innych niepotrzebnych kłopotów. Jeżeli jesteś zainteresowanym tym lotem na końcówkę marca to zapraszamy do zapoznania się z nim.

Tani lot Gdańsk – Warszawa Modlin to koszt tylko i wyłącznie 18 PLN za lot w obie strony. Wydaje mi się, że jest to bardzo dobra propozycja i tak na prawdę nie znajdziesz taniej transportu, pomiędzy tymi dwoma lokalizacjami. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
gdan-war

Tani lot Gdańsk – Warszawa to koszt 9,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 06:30 › 07:25. Opcja plus jest dostępna w cenie 258,12 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 28 marca, planowany powrót 28 marca.
Tani powrót Warszawa -> Gdańsk to koszt 9,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 21:45 › 22:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 258,12 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 28 marca.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ