Kolejna ciekawa propozycja wylotu za 78 złotych, jest już dostępna dla Ciebie .Dzisiaj masz okazje w prosty i szybki sposób znaleźć dla siebie wymarzoną podróż. Dzięki temu w prostu i szybki sposób będziesz mógł odpocząć i cieszyć się życiem. Wydaje mi się, że wiele osób potrzebuje odpoczynku od codziennych trudności życiowych, także nie zastanawiajcie się długo. To zawsze coś innego co może Was odprężyć i zrelaksować. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem. 

Tani lot Gdańsk – Trondheim to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych. Masz okazje, aby bez problemu w prosty i szybki sposób dostać ten lot, ale musisz po prostu się pośpieszyć, gdyż bez tego nie będziesz miał możliwość zakupienia go po tak konkurencyjnej cenie. Będziesz mógł go kupić, po normalnej albo droższej cenie. Wszystko zależy od tego kiedy będziesz chciał go finalnie zamówić. Poniżej przedstawię przykładowy lot:

trondheim

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:15 do 12:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 325.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 9 lutego, planowany powrót 13 lutego.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:45 do 14:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 325.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ