Ciekawa promocja dla osób, które lubią wyjeżdżać do Szwecji. Zapewne wydaje mi się ,że to jest bardzo duża promocja dla Ciebie, ponieważ jeżeli już byłeś w Szwecji to na pewno mogłeś zauważyć, że można zapłacić nawet za bilet 3-4 razy więcej i to jest norma. Wiele osób tak kupuje, jednakże te osoby nigdy nie przeglądają tanich lotów bądź bardzo mało i właśnie w ten sposób stracą na tym. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem i dzięki temu sposobowi będziecie wiedzieć jak szukać tanich opcji na wypad.

Tani lot Gdańsk – Sztokholm Skavsta to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Wydaje mi się, że będzie to dla Ciebie bardzo dobrym rozwiązaniem jeżeli jeszcze zdążysz zakupić dla siebie wolny termin. Zastanów się jakie masz wolne terminy i korzystać jeżeli się da!
sztok

Tani lot Gdańsk – Sztokholm Skavsta to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 246,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 17 stycznia, planowany powrót 17 stycznia.

Tani powrót Sztokholm Skavsta -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 21:45 do 22:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 246,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 17 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ