Wydaje mi się, że nie ma nic innego jak udany krótki pobyć w pięknym miejscu i odpoczynek od wszystkich rzeczy, które nie dają nam spokoju podczas normalnego życia. Zastanów się czy chcesz pobyć stronę sam i zmienić swoje życie, choć na chwilkę. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do zapoznania się z moim dzisiejszym artykułem już teraz.

Tani lot Gdańsk – Sztokholm Skavsta to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Bardzo mało prawda? Skorzystaj z tego lotu, jeżeli pasuje Ci termin już teraz. Poniżej przesyłam przykładowy tani lot:sztokholm

Tani lot Gdańsk – Sztokholm Skavsta to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 29 czerwca, planowany powrót 29 czerwca.

Tani powrót Sztokholm Skavsta -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 17:25 do 18:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 29 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ