Tanie bilety lotnicze do Marsyli
Prowansja

Dzisiaj mamy dla Ciebie ciekawą opcje wylotu do Sztokholmu Skavsta w niskiej cenie. Jest to bardzo piękne miejsce i jeżeli jesteś zainteresowany takim tanim lotem to pośpiesz się z jego realizacją, ponieważ na takie loty jest bardzo dużo chętnych i na pewno ktoś z chęcią zakupi tani lot bardzo szybko. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem. 

Tani lot Gdańsk – Sztokholm Skavsta to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Wykorzystaj tą ofertę i nie daj sobie przepłacać za tanie loty. Jeżeli jesteś zainteresowany to zamij dla siebie ten lot już dzisiaj. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
GDN-NYO

Tani lot Gdańsk – Sztokholm Skavsta to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 252,50 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 3 czerwca, planowany powrót 5 czerwca.

Tani powrót Sztokholm Skavsta -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 17:25 do 18:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 5 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ