Już dzisiaj masz okazje wyjechać za 78 PLN do Sztokholmu  z Gdańska. Jeszcze dzisiaj zaprezentujemy CI ofertę z Katowic. Tak na prawdę jeżeli chcesz to teraz pojawia się bardzo duża liczbą ofert, które mogą ułatwić Ci znalezienie łatwej formy odpoczynku. Zastanów się co będziesz chciał zrobić i działaj. Życie jest zbyt krótkie, aby marnować czas na zbędne problemy. Zapraszam do zapoznania się z przykładowym tanim lotem i zainteresowania ofertą.

Tani lot Gdańsk – Sztokholm Skavsta to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot  w obie strony. Jest to bardzo dużą promocja, która może w kilka dni, a nawet godzin zniknąć i wtedy będziesz musiał zapłacić 2-3 razy więcej. Zastanów się kiedy chcesz wyjechać i jak widzisz ofertę to od razu ją zamawiaj. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
gdynia22
Tani lot Gdańsk– Sztokholm Skavstato koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest rano 10 kwietnia, planowany powrót w godzinach wieczornych 10 kwietnia.

Tani powrót Sztokholm Skavsta -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 17:20 do 18:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 282,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 10 kwietnia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ