Ogólnie bardzo mało lotów ostatnio prezentowaliśmy dla Państwa do Sztokholmu. Chcemy to nadrobić i dostarczyć Państwu takie okazje. Dostaliśmy dwa ,,zlecenia” aby opublikować lot na drugą połowę marca z Gdańska i udało nam się znaleźć takie rozwiązanie. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, ponieważ warto jest zwiększać swoją wiedzę i kulturę.

Tani lot Gdańsk – Sztokholm Skavsta to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Będziesz musiał tylko i wyłącznie zastanowić się czy pasuje Ci ten lot i korzystaj z życia póki możesz. Poniżej przedstawiam tani lot dla Ciebie:sztokholm

Tani lot Gdańsk – Sztokholm Skavsta to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 39 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/39 złotych oraz opcja PLUS za 317,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 grudnia, planowany powrót 14 grudnia.

Tani powrót Sztokholm Skavsta -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:45 do 22:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 317,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ