Mamy dla Was kolejną bardzo dobrą ofertę taniego wylotu do Sztokholmu. Jeżeli jesteś zainteresowany to będziesz musiał się pośpieszyć i zainwestować w ten bilet, ponieważ tylko dzięki temu będziesz mógł bez problemów szybko oraz skutecznie uzyskać tani lot. Zastanów się nad tym i działaj, gdyż bez tego nie poznasz tego pięknego miejsca. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym przykładowym tanim lotem już teraz.

Tani lot Gdańsk – Sztokholm Skavsta to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jest to opcja jednodniowa, jednakże można wykupić lot w jedną stronę i znaleźć inną korzystną opcje powrotu. Zastanów się czego chce chcesz i działaj. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:sztokcholm

Tani lot Gdańsk – Sztokholm Skavsta to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 252,50 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 1 maja, planowany powrót 1 maja.

Tani powrót Sztokholm Skavsta -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 17:20 do 18:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 252,50 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 1 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ