Tanie bilety lotnicze do Marsyli
Prowansja

W cenie 78 PLN będziesz mógł wylecieć z Gdańska do Stavanger. Jeżeli interesuje Cię lot na początku Czerwca to będziesz mógł się cieszyć swoim tanim lotem, jeżeli nie to na pewno będziesz musiał poczekać na inne tanie loty, które będą dostępne w naszym serwisie do tego miejsca za niedługo. Jeżeli jednak lot ci odpowiada to zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem.

Tani lot Gdańsk – Stavanger to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Jeżeli interesuje Cię ten lot to skorzystaj z niego bardzo szybko, ponieważ za kilka godzin będzie on mógł być już niedostępny dla Ciebie. Należy się śpieszyć, aby zrealizować swój lot w 100%. Poniżej przesyłam przykładowy tani lot:stavangerTani lot Gdańsk – Stavanger to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:05 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 365,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 czerwca, planowany powrót 6 czerwca.

Tani powrót Stavanger -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 08:20 do 09:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 365,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 6 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ