Aberdeen Beach
Aberdeen Beach

Bardzo dobra opcja wylotu za 78 PLN, jeżeli masz szanse znaleźć troszkę wolnego w drugiej połowie kwietnia. Wydaje mi się, że to będzie bardzo dobra opcja dla Ciebie jeżeli uda Ci się to zrobić, ponieważ to miejsce jest piękne i warto jest do niego powrócić chociaż kilka razy w życiu. Zastanów się co chcesz uczynić ze swoim życiem i działaj, bo nie warto jest tracić czasu na niezdecydowanie. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, ponieważ możesz zagwarantować dla siebie tani lot.

Tani lot Gdańsk – Stavanger to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Nie trać czasu na niepotrzebne rzeczy i daj jakoś sobie odpocząć od różnych przeszkód, które nie pozwalają Ci się rozwijać. Zastanów się nad sobą i wybierz dla siebie nową drogę. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:stava

Tani lot Gdańsk – Stavanger to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:05 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 335,10 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 kwietnia, planowany powrót 25 kwietnia.

Tani powrót Stavanger -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 08:20 do 09:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 335,10 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 25 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ