Dzisiaj masz okazje skorzystać z oferty promocyjnej dla Ciebie. Otóż będziesz mógł w bardzo szybki sposób i skuteczny w prosty sposób zaoszczędzić na swoim tanim locie. Otóż bez problemu w kilka godzin będziesz miał już plany na kwiecień. Warto jest systematycznie podróżować, aby wzbogacać swoją kulturę. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Gdańsk – Stavanger to korzystna oferta dla wielu osób, które szukają tanich lotów, bądź chcą po prostu skorzystać z tej nietypowej oferty. Warto jest zaoszczędzić, ponieważ będzie cię to kosztować jedynie 78 złotych w obie strony. Poniżej przedstawiamy przykładowy lot:
stavanger
Tani lot Gdańsk – Stavanger to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:05 do 07:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 365,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 8 kwietnia, planowany powrót 10 kwietnia.

Tani powrót Stavanger -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 08:20 do 09:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 365,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 10 kwietnia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ