Nie ma jak to bardzo tania podróż, która nie będzie obciążać naszego portfela, wydaje mi się, że warto jest kombinować, gdyż dzięki temu w ciągu roku możemy zaoszczędzić, aż do 3 tysięcy złotych, a to tak na prawdę jest bardzo dużo i warto jest korzystać z tanich lotów. Nasz dzisiejszy lot, który będę opisywać to połączenie Gdańsk – Reykjavik, czyli lot do przepięknej Islandii, którą trzeba odwiedzić, chociaż raz w życiu. Zapraszam do zapoznania się z moim artykułem.

Tani lot Gdańsk – Reykjavik to cena 228 złotych w obie strony. Jest to bardzo mała i atrakcyjna cena, także warto jest zastanowić się nad opcją wyjazdu, jeżeli masz wolny luty. Nie warto jest przepłacać więcej jak można mieć to samo w o wiele niższej cenie. Zastanów się nad tym i zobacz co będziesz mógł zrobić. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:reykavik

Tani lot Katowice – Rzym to koszt 114,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 16:10 do 19:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 359,00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 12 lutego, planowany powrót 15 lutego.

Tani powrót Rzym -> Katowice to koszt 114,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159,00 złotych. Lot trwa od 19:45 do 00:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 359,00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 15 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ