Jeżeli planowałeś wylot do Raykjavik to jest to dla Ciebie idealna opcja na najbliższą podróż. Ten bilet jest na 22 kwietnia, także musisz się bardzo szybko decydować, gdyż to jest podstawa takich lotów. Jest to bardzo piękne miejsce z którego na pewno będziesz zadowolony. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem już teraz.

Tani lot Gdańsk – Raykjavik to koszt tylko i wyłącznie 228 PLN za lot  w obie strony. Nie jest to mało, jednakże warto jest zauważyć, że czasami takie loty kosztują nawet kilka razy więcej i trudno jest je zdobyć. To jest tani lot i trzeba z takich rzeczy korzystać. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:raykavik

Tani lot Gdańsk – Reykjavik to koszt 154 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 199 złotych. Lot trwa od 19:00 do 20:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 154/199 złotych oraz opcja PLUS za 438,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 22 kwietnia, planowany powrót 25 kwietnia.

Tani powrót Reykjavik -> Gdańsk to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 21:25 do 02:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 358,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 25 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ