F

Każdy chyba ma marzenie jeszcze raz pojechać do Paryża i zwiedzić to miejsce od nowa. Każdy lubi ponownie wejść na Wieżę Eiffla i cieszyć się z pięknego widoku. Moim zdaniem warto jest czasami ufundować sobie piękną wycieczkę ze swoją drugą połówką. To tak dużo nie kosztuje także nie obciąży to znacznie twojego portfela. Zapraszam do przeczytania artykułu na temat taniego lotu Gdańsk -> Paryż.

Tani lot Gdańsk – Paryż Beauvais za 39 złotych to niewątpliwie bardzo dużą okazja z której warto jest skorzystać. Już za 78 złotych będziesz mógł bez problemu polecieć i wrócić.

priv3
Tani lot Gdańsk – Paryż Beauvais to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 16:55 do 18:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 260.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 grudnia, planowany powrót 4 grudnia.

Tani powrót Paryż Beauvais -> Gdańsk to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 13:00 do 15:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 260.90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 grudnia.

Oferta jest bardzo atrakcyjna, dlatego zastanów się kiedy będziesz miał wolny termin i rezerwuj szybko lot, bo później już nie będzie dostępnych tych opcji.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ